سیاره دانش

برای ثبت نام و کسب درآمد اینترنتی واقعی بر روی لینک زیر کلیک کنید

کسانی که در خواست دعوتنامه Persiangig را دارند از طریق نظرات یا ایمیل وبلاگ ، اسم و ایمیل خود را بفرستند تا برای آنها دعوتنامه ارسال کنم. سیاره دانش 3/2/86

پنج‌شنبه 10 شهریور‌ماه سال 1384
مسنجر گوگل !!!!
با سلام خدمت شما عزیزان .

اولین مبحث درباره مسنجر گوگل هست که شبیه کار یاهو مسنجر رو می کنه ولی به پای اون نمی رسه . برای استفاده از این مسنجر هم کافیه یه اکانت از گوگل که برای جی میل استفاده می کردین رو داشته باشین . همین !!
برای دانلود هم می تونید روی لوگوی اون  کلیک کنید .

اما مطلب دوم اینکه من سعی می کنم هر روز آی پی های ضد فیلتری براتون معرفی کنم تا بتونید از فیلتر مخابرات عبور کنید . همین طور که گفتم سعی می کنم به روز باشم در دادن آی پی ها . امروز هم یکی رو معرفی می کنم . شیوه استفاده هم قبلا گفتم ولی برای اونهایی که تازه از وجود این وبلاگ باخبر شدند دوباره به طور مختصر می گم . ابتدا روی internet explorer کلیک راست کنید و سپس properties را انتخاب کنید . از زبانه Connections و در قسمت اکانتی که با آن به اینترنت وصل می شید رو انتخاب کنید و کلید Setting رو بزنید . حالا در قسمت Proxy Server تیک را بزنید و این شماره ها را در قسمت آدرس و پورت بنویسید .
Address : 217.219.18.10          Port : 3128
ولی جاهای بدبد باهاش نرید .

مطلب سوم اینکه با یکی از دوستان درباره ماهواره در حال صحبت هستم که اگر به نتیجه رسید نرم افزارهای رسیور ها نیز در این وبلاگ گذاشته و گاهی اوقات آموزش داده بشه . همچنین برای موبایلهاتون هم توی یه فکرهایی هستم که انشاا... بتونم عملیشون کنم .


تا بعد ... در پناه حق

عناوین آخرین یادداشت ها
خوش آمدید
تبلیغات

    تبلیغات عمومی

    تبلیغات فیلم های جدید

آرشیو
موضوع بندی
عضویت کاربران بلاگ اسکای
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 131878