X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
سیاره دانش

برای ثبت نام و کسب درآمد اینترنتی واقعی بر روی لینک زیر کلیک کنید

کسانی که در خواست دعوتنامه Persiangig را دارند از طریق نظرات یا ایمیل وبلاگ ، اسم و ایمیل خود را بفرستند تا برای آنها دعوتنامه ارسال کنم. سیاره دانش 3/2/86

چهارشنبه 17 فروردین‌ماه سال 1384
ثبت نام Gmail

با سلام خدمت شما عزیزان .

 

از چند روز قبل که من دعوتنامه های جی میل رو می فرستادم ، بعضی از آنها درباره نحوه ثبت نام سوال می کردند که من تصمیم به آموزش ثبت نام جی میل گرفتم . از همان ابتدا هم می گم که کسی دیگه دچار مشکل نشه . یک نکته هم اینجا اضافه کنم که در خواست دعوتنامه از طریق آیدی من در یاهو برای من راحت تره . اینم برای آن دسته از دوستانی که سوال کردند با کدوم شیوه راحت تری . حالا بریم سراغ آموزش :

 

پس این مراحل رو قدم به قدم پیش برید تا مشکلی براتون پیش نیاد .

1-      در ابتدا ایمیلی به دست شما می رسه به صورت زیر که حاوی لینک ثبت نام شماست و تا 2 هفته هم اعتبار داره . در این عکس به طور مثال از طرف hosein abd و با موضوع زیر برای شما دعوت نامه آمده است .

2-      وقتی که ایمیل را باز کردید در متن نامه ( خط سوم ) یک لینک وجود داره که با کلیک بر روی آن وارد مراحل ثبت نام می شوید .


3-
     
در پنجره جدیدی که باز می شود یک پیغام برای شما ظاهر می شود که بر روی Yes کلیک می کنید .

4-      در این مرحله شما باید اطلاعات خود را برای ثبت نام وارد کنید . ابتدا نام در قسمت First Name و سپس نام خانوادگی در قسمت Last Name و نام کاربری یا User Name یا همان آیدی شما در قسمت Desired Login Name وارد کنید . کلمه عبور ( Password ) را در دو قسمت Password  و Re-enter Password وارد کنید . در قسمت Security Question نیز یک سوال را انتخاب کنید و در قسمت Answer جواب این سوال را بنویسید . دقت داشته باشید که این سوال زمانی از شما پرسیده خواهد شد که پسورد خود را گم کرده باشید و بخواهید پسورد خود را دوباره بگیرید . پس حتما جواب را نگهداری کنید . در قسمت Secondary email آدرس ایمیلی را وارد می کنید که برای برگرداندن پسورد خود به این ایمیل فرستاده شود یا برای مشکلاتی که با آن مواجه می شوید و همچنین می توانید آنرا خالی رها کنید . در قسمت Word Verification هم کلمه ای که در عکس می بینید را در کادر زیر آن وارد کنید .

5-      بعد از مرور این قسمت ها و اطمینان حاصل کردن از درستی آنها بر روی کلید I have read and agree to the Terms of Use. Create my account. کلیک کنید .

6-      اگر در مرحله قبل مشکلی اعم از تکراری بودن یوزر یا درست نبودن دو پسورد یا درست نبودن Word Verification و ... مواجه شدید و اصلاح کردید به صفحه بعد انتقال می یابید . در این صفحه شما راهنمایی هایی در رابطه با ویژگی های جی میل می بینید که با کلیک بر روی I'm ready - show me my account وارد ایمیل خودتون می شوید .

7-      در این قسمت در صفحه اصلی ایمیلتان هستید .

نکته : قسمت 1 بعد از چند روز به ایمیل شما اضافه خواهد شد .

 

*****در روزهای آینده قسمت Settings نیز آموزش داده خواهد شد .*****

 

تا بعد ... در پناه حق

 


عناوین آخرین یادداشت ها
خوش آمدید
تبلیغات

    تبلیغات عمومی

    تبلیغات فیلم های جدید

آرشیو
موضوع بندی
عضویت کاربران بلاگ اسکای
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 131882