سیاره دانش

برای ثبت نام و کسب درآمد اینترنتی واقعی بر روی لینک زیر کلیک کنید

کسانی که در خواست دعوتنامه Persiangig را دارند از طریق نظرات یا ایمیل وبلاگ ، اسم و ایمیل خود را بفرستند تا برای آنها دعوتنامه ارسال کنم. سیاره دانش 3/2/86

چهارشنبه 30 خرداد‌ماه سال 1386
ساخت شارژر تلفن همراهی که انرژی خود را از باد تأمین می کند

شارژر بادی جدید مناسب بازدید کنندگان جشنواره های تابستانی موسیقی و افرادی است که چند روز در چادر زندگی می کنند . 

شعبه انگلیسی شرکت آمریکائی "اورنج" که دفتر آن در بریستول قرار دارد شارژر جدیدی ارائه کرده است که انرژی خود را از نیروی باد تأمین می کند. این شارژر قابل حمل تلفن همراه، آخرین دست آورد تحقیقات "شاشانگ پریا" استاد دانشگاه آرلینگتون در ایالت تگزاس آمریکا می باشد.
بنابر اعلام کمپانی "اورنج یو.کی." این شارژر مناسب بازدید کنندگان جشنواره های تابستانی موسیقی و افرادی است که برای چند روز در چادر زندگی می کنند.
درحالی که قبل از تولید انبوه این محصول لازم است تحقیقات بیشتری روی آن صورت گیرد، یک نمونه کامل این شارژر در جشنواره "گلاستون بری" که در ناحیه سامرست انگلستان بــــرگـــزار می شود طی هفته جاری به نمایش درخواهد آمد.
این توربین بادی همراه به اندازه کافی کوچک است که در هنگام سفرهای خارج شهــــر در کــــوله پشتی جا بگیرد.
"هتی اوانز" مدیر بخش سرمایه گذارای شرکت اورنج گفت، "مسئولان جشنواره گلاستون بری متعهد شده اند در زمان برگزاری جشنواره به محیط زیست آسیبی نرسد، بنابراین برای ما به عنوان شریک رسمی بخش ارتباطات جشنواره بسیار اهمیت دارد که طرح های ابداعی سازگار با محیط زیست ارائه بدهیم و آن ها را به مرحله تولید انبوه برسانیم.
به این ترتیب نشان می دهیم تکنولوژی تلفن همراه تا چه حد برآورده ساختن احتیاجات بازدیدکنندگان جشنواره را ساده تر می کند، چون با استفاده از این شارژر آن ها می توانند هر در زمان و در هر مکانی که بخواهند از خدمات ارائه شده در تلفن همراه خود استفاده کرده و لذت برند."

تا بعد ... در پناه حق


عناوین آخرین یادداشت ها
خوش آمدید
تبلیغات

    تبلیغات عمومی

    تبلیغات فیلم های جدید

آرشیو
موضوع بندی
عضویت کاربران بلاگ اسکای
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 131878