سیاره دانش

برای ثبت نام و کسب درآمد اینترنتی واقعی بر روی لینک زیر کلیک کنید

کسانی که در خواست دعوتنامه Persiangig را دارند از طریق نظرات یا ایمیل وبلاگ ، اسم و ایمیل خود را بفرستند تا برای آنها دعوتنامه ارسال کنم. سیاره دانش 3/2/86

چهارشنبه 2 آذر‌ماه سال 1384
نرم افزار برای موبایل

با سلام .

امروز هم درباره نرم افزارهایی برای موبایل صحبت می کنم .

۱- ابتدا یک آنتی ویروس آپدیت شده به نام SimWorks Antivirus 1.22 رو به شما معرفی می کنم . این نرم افزار فعلا برای سری های ۶۰ است . این نرم افزار قابلیت شناسایی Cabir.a,b,c,g,m - Mabir.a,- Mosquitos-Skulls.a,b,c,d,l,f,m,q-MetalGear.a-Sexxxy.a-Velasco.a,aT,a8-Cabir.drop-Locknut.a,b,c,d,e,f-CommWarrior.a,a8,LH-Drever.b,c,d-Botton.a-Cardtrap.a,b,c-Fontal.a,bc,e,f-Doomboot.a,c-Skudoo.b-Cadomesk.a را دارد . حجم این فایل ۴۳ کیلوبایت است که می تونید از اینجا دانلود کنید .

۲- یک پلاگینی که بچه های گروه تک دانلود زحمت کشیدند و درست کردند مربوط به فایلهای wma , ogg است . پخش این فایلها رو هم با همان Sound Recorder گوشی انجام می دهد ( با کیفیت عالی ) و هیچگونه نرم افزار جانبی هم نیاز نداره . حالا اگر بخواهید که همین فایلها رو برای زنگ گوشی استفاده کنید کافی اونها رو توی پوشه SoundsDigital بگذارید و باقی قضایا . حجم این فایل هم ۱۵۰ کیلوبایت است . از اینجا دانلود کنید .

۳- اگر یک دستگاه بلوتوث USB دارید با این نرم افزار می تونید تمام کنترل کامپیوترتون رو از طریق گوشیتون انجام بدید . می تونید با نوشتن و تعریف اسکریپت و کی مپ برای نرم افزار های دلخواهتان یا با اسکریپتهای آماده خود نرم افزا از راه دور کامپیوتر راکنترل کنید . اینجوری بگم که کنترل موس و کیبورد و مانیتور در گوشی شما خلاصه میشه . حجم این نرم افزار ۱.۴۳ مگابایت است و از اینجا دانلود کنید .

درباره بخش موبایل هم نظر بدید تا یک ارزیابی داشته باشم از این بخش . سعی می کنم تعداد مطالب درباره موبایل رو در هفته زیاد کنم .

تا بعد ... در پناه حق


عناوین آخرین یادداشت ها
خوش آمدید
تبلیغات

    تبلیغات عمومی

    تبلیغات فیلم های جدید

آرشیو
موضوع بندی
عضویت کاربران بلاگ اسکای
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 131878