سیاره دانش

برای ثبت نام و کسب درآمد اینترنتی واقعی بر روی لینک زیر کلیک کنید

کسانی که در خواست دعوتنامه Persiangig را دارند از طریق نظرات یا ایمیل وبلاگ ، اسم و ایمیل خود را بفرستند تا برای آنها دعوتنامه ارسال کنم. سیاره دانش 3/2/86

سه‌شنبه 24 آبان‌ماه سال 1384
نرم افزار wma plus برای موبایل

حتما شما هم به این مورد برخوردید که یک فایل با فرمت wma روی گوشی دارید یا پیدا می کنید ولی با گوشی موبایل نمی تونید پخش کنید . خوب چاره کار شما برنامه wma plus است که به عنوان اولین برنامه ای است که برای پخش فایلهای wma بر روی گوشی عرضه شده . همانطور که می دونید این فایلها فقط قابل پخش بر روی کامپیوتر است . شما توسط این برنامه علاوه بر فرمت wma می توانید فرمت های mid,amr,m4a,mp4,aac,ogg,mp3 را نیز پخش کنید .

حال کمی طرز استفاده از این نرم افزار رو براتون توضیح می دم :

ابتدا وقتی برنامه رو باز می کنید برای پیدا کردن آهنگ مورد نظرتان باید از گزینه options و در قسمت Operations گزینه find new files رو انتخاب کنید تا آهنگهای موجود در گوشی پیدا شود و بعد از مدتی تمامی آهنگهای شما در لیست برنامه لود شود .

اما در همان قسمت Operations با استفاده از file info اطلاعاتی درباره آهنگ از جمله اندازه ، کیفیت و ... به شما می دهد . با استفاده از delete from list می تونید آهنگی رو از لیست پاک کنید . یک نکته اینکه حتما از کلید c برای پاک کردن استفاده کنید .

در قسمت View با استفاده از گزینه All Songs می تونید همه آهنگ های درون حافظه و با استفاده از گزینه All files همه فایلهای روی حافظه را ببینید .

در قسمت group by می تونید آهنگ ها را با توجه به Artist و Album و Playlist و Folder دسته بندی کنید .

در قسمت Options (با گزینه اول فرق می کنه ) با استفاده از گزینه random is off/on اگر گزینه off باشد آهنگها یکی پس از دیگری اجرا می شود و اگر on باشد بصورت تصادفی آهنگها اجرا می شود . با استفاده از گزینه Repeat is off/on هم اگر on باشد آهنگ پس از اتمام دوباره تکرار می شود و اگر off باشد برای تکرار باید به شیوه دستی اقدام کنید .

در قسمت Skins هم می توانید پوسته برنامه را تغییر دهید که در این برنامه یک پوسته درنظر گرفته شده .

در قسمت Codecs هم به برنامه اجازه می دهید کدام یک از فرمتهای قابل پخش توسط این برنامه پخش شود .

 

و در آخر هم این نکته رو بگم که این برنامه بر روی گوشیهای زیر اجرا می شه (گوشیهایی که از نسخه سیمبیان 7 به بالا ساپورت می کند):

Nokia : 6260,6670,7610,6620,6681,6680,6630,3230,N70,N90,N91

Sendo:X2

Panasonic:X800,X700

Lenovo:P930

برای دانلود هم از اینجا دانلود کنید .

 

تا بعد ... در پناه حق


عناوین آخرین یادداشت ها
خوش آمدید
تبلیغات

    تبلیغات عمومی

    تبلیغات فیلم های جدید

آرشیو
موضوع بندی
عضویت کاربران بلاگ اسکای
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 131878