سیاره دانش

برای ثبت نام و کسب درآمد اینترنتی واقعی بر روی لینک زیر کلیک کنید

کسانی که در خواست دعوتنامه Persiangig را دارند از طریق نظرات یا ایمیل وبلاگ ، اسم و ایمیل خود را بفرستند تا برای آنها دعوتنامه ارسال کنم. سیاره دانش 3/2/86

سه‌شنبه 24 آبان‌ماه سال 1384
راه اندازی بخش موبایل و خبر

با سلام .

ابتدا درباره بخش موبایل توضیح می دم . برای این بخش سعی می کنم هر هفته یا دو روز در هفته مطلب داشته باشم و اینکه اگر شما هم اطلاعاتی درباره موبایل دارید ایمیل بزنید تا با نام خودتان در این وبلاگ قرار بگیره . از این هفته بخش موبایل فعال میشه . اما بریم سراغ یک خبر :

حامی پروپاقرص اینتل به AMD روی آورد :

دل بی‌‏سر و صدا خط تولید بر پایه محصولات AMD را راه‌‏اندازی می‌‏کند.

به گزارش بخش خبر شبکه فن آوری اطلاعات ایران، از ایلنا ، شرکت دل که یکی از طرفداران سرسخت قطعات اینتل است و تا به حال فقط از پردازنده‌‏های این شرکت در PC های خود استفاده کرده ؛ اکنون نمونه‌‏هایی از پردازنده‌‏های AMD را در وب سایت خود معرفی کرده است.
همگی پردازنده‌‏های معرفی شده مخصوص رایانه‌‏های دسک تاپ هستند ، این اولین بار است که دل سخت‌‏افزارهای AMD را می‌‏فروشد.
مسوولان شرکت دل علت روی آوردن به AMD را افت تکنولوژیکی اینتل اعلام کرده‌‏اند.
گفتنی است ؛ در چند ماه گذشته ، AMD توانسته به لحاظ فناوری از اینتل پیشی بگیرد و توان رقابتی خود را بیش از پیش افزایش دهد.
اقدام دل در حالی صورت می‌‏گیرد که در پیگرد قانونی AMD علیه اینتل به خاطر فعالیت‌‏های ضد رقابتی ، دل از اولین شرکت‌‏هایی است که نام آنها به عنوان حامیان اینتل ذکر شده است.
مقامات شرکت دل می‌‏گویند: از حمایت خود از اینتل نخواهند کاست و به کارگیری محصولات AMD به معنای هیچ رابطه مستقیمی با این شرکت نیست.

 

تا بعد ... در پناه حق


عناوین آخرین یادداشت ها
خوش آمدید
تبلیغات

    تبلیغات عمومی

    تبلیغات فیلم های جدید

آرشیو
موضوع بندی
عضویت کاربران بلاگ اسکای
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 131878