سیاره دانش

برای ثبت نام و کسب درآمد اینترنتی واقعی بر روی لینک زیر کلیک کنید

کسانی که در خواست دعوتنامه Persiangig را دارند از طریق نظرات یا ایمیل وبلاگ ، اسم و ایمیل خود را بفرستند تا برای آنها دعوتنامه ارسال کنم. سیاره دانش 3/2/86

جمعه 13 آبان‌ماه سال 1384
سرویس بلاگ اسکای

با سلام

با عرض پوزش از وقفه یکماه ای که پیش اومد .

مطلب امروز ویژه وبلاگ داران در بلاگ اسکای است .

اگر شما دیده باشید ابتدا در صفحه اصلی با تغییراتی روبرو می شوید که نام کاربری و کلمه عبور می خواد و شما اگر آیدی و پسورد رو بزنید وارد نمی شه . دلیلش اینکه باید ابتدا دوباره ثبت نام کنید . البته نترسید مطالبتان از بین نرفته و فقط یک نام کاربری ثبت نام کنید . حتما هم نمی خواد هم یوزر آدرس وبلاگتون باشه . با هر نامی دوست دارید ثبت نام کنید . سپس بعد از اتمام مراحل ثبت نام وارد سیستم شوید و بعد از وارد شدن به سیستم یک صفحه باز میشه که محتوی آن مثل عکس زیر است .

 

خوب حالا اگر وبلاگ قبلی تون رو می خواید کافیه که کلید انتقال وبلاگ رو بزنید . سپس از شما آیدی و کلمه عبور وبلاگی که می خواهید انتقال دهید رو می خواد که شما همان چیزهایی رو که در سیستم قبلی وارد می کردید رو می زنید . سپس وبلاگ شما دوباره فعال می شود . حالا اگر دایره کنار وبلاگتان را انتخاب کنید و بعدش دکمه انتخاب وبلاگ را بزنید می تونید مثل گذشته پست بذارید با این تفاوت که امکانات بیشتره که در پست های بعدی بیشتر راجبش صحبت می کنم . فعلا وبلاگ رو راه اندازی کنید تا باقی قصه .

تا بعد ... در پناه حق


عناوین آخرین یادداشت ها
خوش آمدید
تبلیغات

    تبلیغات عمومی

    تبلیغات فیلم های جدید

آرشیو
موضوع بندی
عضویت کاربران بلاگ اسکای
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 131878