سیاره دانش

برای ثبت نام و کسب درآمد اینترنتی واقعی بر روی لینک زیر کلیک کنید

کسانی که در خواست دعوتنامه Persiangig را دارند از طریق نظرات یا ایمیل وبلاگ ، اسم و ایمیل خود را بفرستند تا برای آنها دعوتنامه ارسال کنم. سیاره دانش 3/2/86

چهارشنبه 28 اردیبهشت‌ماه سال 1384
مطلب علمی

با سلام خدمت شما دوستان عزیز

امروز هم طبق برنامه برای شما چند مطلب علمی می ذارم امیدوارم که مورد رضایت شما واقع بشه .

ساخت کاربر مشابه

ممکن است اتفاق بیفتد که بخواهید در ویندوز نام کاربری را که با آن کار می کنید تغییر دهید و یا با یک نام کاربری دیگر وارد ویندوز شوید ولی تنظیمات و فایلهای خود را در اختیار داشته باشید . برای این کار می توانید یک Account با یک نام دیگر از روی Account فعلی خود کپی کنید . بر روی My Computer کلیک راست کنید و Properties و سپس User Profiles را انتخاب کنید . بر روی Profile ( نام کاربری ) که میخواهید از رویش کپی کنید کلیک کنید و Copy to را فشار دهید . مسیر مورد نظر را در درایوی که ویندوز نصب است و سپس فولدر Document & Setting و دایرکتوری کاربر جدید را انتخاب کنید . دقت کنید که قبل از انجام این کار باید یک کاربر جدید در ویندوز بسازید .

ویندوز XP ویژه رایانه های قدیمی

مایکروسافت در حال تولید نسخه جدیدی از ویندوز است که شرکتهایی را مورد هدف قرار می دهد که متقاضی ایمنی بهتر برای رایانه های قدیمی خود هستند . این محصول جدید که نام کد ان Eiger است ، برای تغییر رایانه های قدیمی به کلاینت thin طراحی شده است . مایکروسافت در حال تولید این نرم افزار برای مشتریانی است که نمی توانند و یا نمی خواهند رایانه های جدید خریداری کنند ، اما نگران این ایمنی و اداره و کنترل رایانه های خود هستند . در بسیاری از موارد ، ارتقای این رایانه های قدیمی به ویندوز XP استاندارد از جذابیت زیادی برخوردار نیست .

ترمیم دونقطه آسیب پذیر فایرفاکس

بنیاد مازیلا اعلام کرد : دو نقطه آسیب پذیر شناسایی شده در فایرفاکس را وصله کرده است . بنیاد مازیلا سازنده مرورگر شبکه کد باز فایرفاکس یک وصله امنیتی را برای ترمیم نقطه آسیب پذیر جدی در این مرورگر منتشر کرده است .
هفته گذشته شرکت امنیت شبکه سکیونا
Secuna که در دانمارک قرار دارد اعلام کرد : کارشناسان امنیتی دو نقطه آسیب پذیر را در فایرفاکس شناسایی کرده اند که از لحاظ میزان آسیب پذیری جدی تلقی می شود .
مازیلا به کاربران فایرفاکس توصیه کرد مرورگر خود را به جدیدترین نسخه فایرفاکس که از لحاظ امنیتی وصله شده ، ارتقا دهند .

مبدع Hotmail افکار جدیدی در سر دارد

Sabeer Bhatia بنیانگذار سرویس Hotmail که از سوی مایکروسافت خریداری و به سرویس پست الکترونیک این شرکت مبدل شد به هند بازگشته است تا یک ایده جدید را عملی کند.
به گزارش بخش خبر شبکه فن آوری اطلاعات ایران، از خبرگزاری سلام، طرح جدید او ابداع نرم‌افزاری به نام Instacoll است که کاربران با استفاده از آن می‌توانند با صرف هزینه اندک نشست‌های مجازی به راه بیاندازند و از کشورهای مختلف دنیا باهم در تماس باشند.
آقای Bhatia موفق شده بود در سال 1997 Hotmail را به مایکروسافت بفروشد و از این راه سود کلانی به جیب بزند. او در آن زمان تنها 30 سال داشت.
انتظار می‌رود که این نرم‌افزار جدید به رقیب مستقیم نرم‌افزار Microsoft Live Meeting مبدل شود که توسط مایکروسافت تولید شده است؛ اما آقای Bhatia مدعی است که محصول او ارزان قیمت‌تر بوده و به پهنای باند کمتری نیاز خواهد داشت.


دانلود PDF با حجم ۶۳.۵ کیلوبایت
تا بعد ... در پناه حق


عناوین آخرین یادداشت ها
خوش آمدید
تبلیغات

    تبلیغات عمومی

    تبلیغات فیلم های جدید

آرشیو
موضوع بندی
عضویت کاربران بلاگ اسکای
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 131878